Strona główna

      • Podczas uroczystości pożegnania absolwentów uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, zostali nagrodzeni Złotą Podkową, Nagrodą Wójta Gminy Suchy Las i nagrodą od Zarządu Osiedla Biedrusko i Stowarzyszenia Biedrusko.
          • Zakończenie roku szkolnego w klasach 1-3 było wyjątkowym i pełnym wzruszeń wydarzeniem. Po wystąpieniu Pani Dyrektor przyszedł czas na nagrodzenie uczniów, którzy wyróżnili się w konkursach międzyszkolnych. Wręczono dyplomy i nagrody, doceniając zaangażowanie dzieci i ich sukcesy.
            • Dziś ostatni w roku szkolnym 2025/2026 apel Samorządu Uczniowskiego. Podsumowano całoroczną pracę SU i rozdano nagrody, ufundowane przez szkołę i Samorząd. Otrzymali je uczniowie, którzy aktywnie działali w SU, prowadzili szkolne uroczystości i obsługiwali sprzęt nagłaśniający, wyróżnili się 100% frekwencją, byli zwycięzcami szkolnych i pozaszkolnych konkursów: Dużego i Małego Maratonu Humanistycznego, konkursu historycznego dla klas 4-6, konkurs
              • Kolorowe kocyki, parasole, pyszna lemoniada, słodkie cukierki i mnóstwo planszówek - wszystko to stworzyło wyjątkową atmosferę na naszym szkolnym boisku!
                • Po dzisiejszej wizycie gości z Policji, Straży Gminnej i OSP wszyscy nasi uczniowie będą widzieć, jak zachowywać się bezpiecznie podczas wakacji. Najwięcej emocji wzbudził gość specjalny: suczka Luna. Jej zajmujący się dogoterapią instruktor wyjaśniał dzieciom, jak należy się zachować wobec nieznanych psów, by uniknąć zagrożeń.
                  • Lista galerii

                  • brak danych
                • Kreatywnie i na wesoło :)

                  Lekcje z komiksem " Kajko i Kokosz"
                  • Aktualności

                        • Waldemar Kamiński: Album fotograficzny

                          Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Waldemar Kamiński: Album fotograficzny.

                          DUŻY SUKCES UCZNIÓW SP BIEDRUSKO W GMINNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

                          Uczniowie SP Biedrusko zajęli lll miejsce w klasyfikacji drużynowej gminnych biegów przełajowych. Na końcowy wynik wpływ mieli wszyscy zawodnicy , którzy zajmowali miejsca od 1 do 8 w swoich kategoriach wiekowych . Najlepiej wypadli uczniowie , którzy zajęli miejsca na podium . Pierwsze lokaty zdobyli : Alina Kłódczyńska i Kamil Pietrzak , drugie miejsca : Aron Matusik, Jakub Matuszak i Zuzanna Szaj, a trzecie Emilia Reich . Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych zawodach .

                      • Darmowe wykłady na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
                        • Darmowe wykłady na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

                          Szanowni Państwo,

                          blisko 240 uczniów z czterech ostatnich klas szkół podstawowych będzie mogło uczestniczyć w nieodpłatnych zajęciach prowadzonych przez pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Otrzymają indeksy i wiedzę od wykładowców akademickich.Do 11 października 2019 r. potrwają zapisy na Akademię Młodego Ekonomisty (program dla klasy 7 i 8) i Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy (program dla klasy 5 i 6). Zajęcia poprowadzą nauczyciele akademiccy i praktycy biznesu.Pierwsze zajęcia odbędą się 17 października 2019 r.Każdy semestr obejmuje sześć zajęć. Podczas 1,5 godzinnych wykładów młodzież zapozna się z podstawami funkcjonowania gospodarki, zarządzania firmą i zjawiskami ekonomicznymi mającymi wpływ na codzienne życie. Ułatwią one zrozumienie procesów kluczowych dla działalności firm i polityki gospodarczej państwa, a także otaczającej nas rzeczywistości, w której przep

                      • Łysy Młyn
                        • Łysy Młyn

                          W dniu 18 września uczniowie klasy 6b  byli w Łysym Młynie na lekcji przyrody. Głównym tematem były kleszcze. Dowiedzieliśmy się dlaczego są groźne i jak się przed nimi chronić.

                          Bardzo dziękujemy Pani Karolinie Prange za wspaniałe zajęcia

                          Agnieszka Drabikowska-Śrama

                        • Dyskoteka

                          DYSKOTEKA

                          30. września odbyła się pierwsza, w tym roku szkolnym, dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski z okazji przypadającego w październiku Dnia Chłopca.

                          Pomiędzy tańcami męska część społeczności szkolnej został poddana licznym próbom. Spośród obecnych chłopców wybrano Mistrzów: cytryny, stania na jednej nodze, uśmiechu, poważnej miny, matematyki, zagadek, komplementu i intelektu. Na zakończenie zabawy odbyło się losowanie szczęśliwego numerka. Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni skromnymi upominkami.

                      • Rocznica powstania Szarych Szeregów
                        • Rocznica powstania Szarych Szeregów

                          MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ

                          DARIUSZ PIONTKOWSKI

                          Warszawa, 27 września 2019 r.

                          Szanowni Państwo, Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele,

                          Drodzy Uczniowie,

                          27 września to Dzień Polskiego Państwa Podziemnego. Data święta została wybrana nieprzypadkowo. 27 września 1939 r., w obliczu kapitulacji stolicy, powstała pierwsza konspiracyjna organizacja niepodległościowa – Służba Zwycięstwu Polski, która dała początek Polskiemu Państwu Podziemnemu. Był to fenomen na skalę światową, który nigdy i nigdzie nie miał odpowiednika. Struktury Polskiego Państwa Podziemnego obejmowały nie tylko pion wojskowy, ale również oświatę, kulturę
                          czy wymiar sprawiedliwości.

                        • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

                          2. września (poniedziałek), rozpoczął się nowy rok szkolny 2019/2020. O godzinie 8.00, chętni uczniowie wzięli udział w mszy świętej, a o 9:00 wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej.

                          Na początku, wraz z nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego - Antoniną Łopką, odśpiewaliśmy hymn narodowy oraz hymn szkoły. Gabriela Łopka przypomniała zebranym o 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, recytując wiersz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Pieśń o żołnierzach z Westerplatte oraz ogłaszając minutę ciszy ku czci wszystkich poległych w walkach za ojczyznę. Następnie głos zabrała pani dyrektor Marzena Szymańska, która serdecznie powitała klasy i ich wychowawców, a w szczególności klasy I i VIII, które w tym roku szkolnym zaczynają i kończą edukację w naszej szkole. Pani dyrektor powitała również innych nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły. Oprócz niej przemawiali też z

                  • Przydatne linki

                    • E-dziennik
                    • Aktywna tablica
                    • Labolatoria Przyszłości
                    • Szkoła na Fb
                    • Przedszkole
                    • Odnośnik: https://dbamomojzasieg.pl/