Strona główna

      • Podczas uroczystości pożegnania absolwentów uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, zostali nagrodzeni Złotą Podkową, Nagrodą Wójta Gminy Suchy Las i nagrodą od Zarządu Osiedla Biedrusko i Stowarzyszenia Biedrusko.
          • Zakończenie roku szkolnego w klasach 1-3 było wyjątkowym i pełnym wzruszeń wydarzeniem. Po wystąpieniu Pani Dyrektor przyszedł czas na nagrodzenie uczniów, którzy wyróżnili się w konkursach międzyszkolnych. Wręczono dyplomy i nagrody, doceniając zaangażowanie dzieci i ich sukcesy.
            • Dziś ostatni w roku szkolnym 2025/2026 apel Samorządu Uczniowskiego. Podsumowano całoroczną pracę SU i rozdano nagrody, ufundowane przez szkołę i Samorząd. Otrzymali je uczniowie, którzy aktywnie działali w SU, prowadzili szkolne uroczystości i obsługiwali sprzęt nagłaśniający, wyróżnili się 100% frekwencją, byli zwycięzcami szkolnych i pozaszkolnych konkursów: Dużego i Małego Maratonu Humanistycznego, konkursu historycznego dla klas 4-6, konkurs
              • Kolorowe kocyki, parasole, pyszna lemoniada, słodkie cukierki i mnóstwo planszówek - wszystko to stworzyło wyjątkową atmosferę na naszym szkolnym boisku!
                • Po dzisiejszej wizycie gości z Policji, Straży Gminnej i OSP wszyscy nasi uczniowie będą widzieć, jak zachowywać się bezpiecznie podczas wakacji. Najwięcej emocji wzbudził gość specjalny: suczka Luna. Jej zajmujący się dogoterapią instruktor wyjaśniał dzieciom, jak należy się zachować wobec nieznanych psów, by uniknąć zagrożeń.
                  • Lista galerii

                  • brak danych
                • Kreatywnie i na wesoło :)

                  Lekcje z komiksem " Kajko i Kokosz"