W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 1b odwiedzili Przedszkole "Mały Poligon" w Biedrusku, aby sprawić młodszym kolegom i koleżankom niespodziankę.
Uczniowie po raz kolejny wcielili się w bohaterów wiersza Juliana Tuwima "Rzepka", prezentując swoje role z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem. Kolorowe stroje, rekwizyty i świetna gra aktorska sprawiły, że przedszkolaki z zainteresowaniem śledziły losy rzepki, której wyciągnięcie wymagało współpracy wielu postaci.
Mali widzowie nagrodzili występujących brawami i podarowali im sympatyczny upominek.
Spotkanie było doskonałą okazją do integracji, wspólnej zabawy oraz rozwijania zainteresowań teatralnych najmłodszych.
Wszyscy liczymy na nawiązanie dalszej współpracy i kolejne wspólne spotkania.
Dziękujemy dzieciom z Przedszkola i ich Paniom za miłe przyjęcie!
