• We wrześniu 2023 roku została wybrana Rada Rodziców na rok 2023/2024 w składzie:

p. Sylwia KunsztowiczPrzewodnicząca Rady Rodziców

p. Dorota KoźlarekZastępca Przewodniczącej Rady Rodziców

p. Jolanta KaczmarekSkarbnik Rady Rodziców

Drodzy Rodzice/Opiekunowie/ Przedstawiciele Trójek Klasowych

Zakończona została kadencja Rady Rodziców 2022/2023

W poprzednim roku szkolnym udało się zrealizować przy wsparciu Rady Rodziców m.in. następujące projekty:

- Dzień Nauczyciela

- kiermasz świąteczny

- balik karnawałowy dla klas 1-3 (obsługa animacyjna)

- Dzień Dziecka – lody dla wszystkich uczniów

- zakończenie roku szkolnego – medale dla uzdolnionych uczniów oraz nagrody dla uzdolnionych absolwentów

Wpływy:

Sumarycznie do dyspozycji była kwota 21272,80 zł (całościowo) z tego 13771 było kwotą, którą udało się uzbierać w minionym roku szkolnym.

Wpływy na RR z podziałem na klasy w ujęciu procentowym, tzn. jaki % na liczbę uczniów będących w klasie.

Drodzy Rodzice/Opiekunowie/ Przedstawiciele Trójek Klasowych - Obrazek 1

Nieskasyfikowane* -  były to wpłaty dokonywane przez rodziców, gdzie w tytule nie widniała jakakolwiek możliwość zaksięgowania pod daną klasę np. „wpłata RR Franek” 😊

Drodzy Rodzice/Opiekunowie/ Przedstawiciele Trójek Klasowych - Obrazek 2

Wydatki związane z organizacją m.in. w/w projektów to koszt: 10801,38 zł

Pozostała kwota: 10471,42 zł

• 7440 zł z wpłat na RR, przy łącznej liczbie dzieci 341, są to wpłaty na poziomie 31,16%, ta kwota stanowiła 34,97 % budżetu, jaki był do dyspozycji w tym roku szkolnym z zaznaczeniem, iż kwota 7501,80 była przyblokowana na zakup kotary.
        • 500 zł wpłata na kiermasz
        • 2803 zł wpłata z prezentomanii
        • 3028 zł wpłata z kawiarenki
        • 7501,80 pozostało z roku szkolnego 2021/2022 (zablokowane na poczet zakupu kotary, wstępny koszt przekraczający zablokowaną kwotę; środki zostaną przeznaczone na inne cele ustalone przez Radę Rodziców)